Ana Sayfa
Hakkında
Hizmetler
Makaleler
Galeri
İletişim
© Copyright 2015 Dr. Ahmet KILYAR | Her Hakkı Saklıdır.
HAKKINDA
TEDAVİ ÇEŞİTLERİ
1969 doğumlu Dr. Ahmet Kılyar 1975 yılında Cengiz Topel İlkokulu'nda başlayan eğitim öğrenim hayatına 1980 yılında başarılı sınav sonucu neticesinde Gaziantep Anadolu Lisesi'nde devam etti. 1987 yılında Anadolu lisesi eğitimini tamamlayan...
ADRES BİLGİLERİ
Talatpaşa Bul. No:57 Yadigar Apt.
Kat:1 Daire:1 PK:35220 Alsancak
Konak - İzmir / TÜRKİYE
Tel
Fax
Mobil
: +90 (232) 464 68 78
: +90 (232) 465 01 55
: +90 (532) 255 07 77
Web Tasarım İzmir
Sosyal Medya Hesaplarımız
KULLANIM BİLGİLERİ

Web sitemize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Sizden istenebilecek olan kişisel/kurumsal bilgileriniz tarafımıza enkode edilerek ulaştırılmaktadır. Bu sayede bilgilerinizin korunması sağlanmışıtır.

Bu bilgileri vermeniz tamamen kendi ihtiyatınızda olup, tarafımızca gizli tutulacaktır.

Dr. Ahmet KILYAR size ait bu bilgileri, sadece kişisel müşteri hizmeti ya da özel ürün teklifleriyle ile ilğili gönderi iletmek için kullanacaktır.

Bu site Web 2.0 standartlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Minimum 1280x800 çözünürlük, Google Chrome, Internet Explorer 9 ve üzeri, Mozilla Firefox 25 ve üzeri, Opera 20, Safari 5 ve Yandex Browser 1.5 ve üzeri tarayıcılar da sorunsuz hizmet vermektedir.

Tarayıcınız örnek verdiğimiz tarayıcı sürümlerinden eski ise güncellemek için Destek Merkezi mizi ziyaret edebilirsiniz.

SORUMLULUK REDDİ

Tüm bilgiler Dr. Ahmet KILYAR tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden, ifade edilmeden ya da ima edilmeden verilmektedir.

Bu sitede yer alan tüm ürün, fiyat, kur ve süre bilgileri yayına en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır.

Dr. Ahmet KILYAR dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yazım hatalarından dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata  veya yanılgılar içermesi mümkün olabilir.

TELİF HAKLARI

© Copyright 2015 Dr. Ahmet KILYAR ® ismi ve logosu ile web site tasarımı Dr. Ahmet KILYAR'ın ticari/tescilli markası ve görselleridir.
SİTE BİLGİ MERKEZİ
Buradasınız: Ana Sayfa / Site Bilgi Merkezi